Categoria de producte
Contacti amb nosaltres

Shenzhen Xinli Intelligent Robot Co, Ltd

Contacte: Cindy Zeng

TEL: + 86-755-23405890

Moblie: +8618025330919

Fax: + 86-755-23402323

Afegiu: F4 / A, Edifici 5, HanHaiDa High Tech Industrial Park, TianLiao, Gongming Town, GuangMing Districte Nou, Shenzhen, Xina

Correu electrònic: sales02@xinlitech.com

2 roda de F1 Mini autobalanceig equilibri Scooter F1

2 roda de F1 Mini autobalanceig equilibri Scooter F1

Detall de l'embalatge: Caixa estàndard internacional: 600 * 300 * 430 mm lliurament: 3-10 dies després que es rebi el pagament depèn de la quantitat de la comanda. Fotos espectacle: El nostre equip nostra història: som fàbrica a Shenzhen des del 2010, l'OEM/ODM són benvinguts per nosaltres amb 6 anys de R + D + i fabricació...

Detalls del producte

Lloc d'origen:

XINA

Marca:

ESWING

Número de model:

ES-M11

Potència:

500W

Pes de la bateria

1,5 kg

Capacitat bateria

36V 5.8Ah

Requisits de càrrega:

100-240V, 50 / 60Hz

Velocitat màxima

15km/h

Rang Per càrrec:

20KM


N.W/G.W

13.5kg/14.5kg

Manejar alçada

115-140cm

Alçada

14.4cm

Càrrega de Max:

120KG

Radi de gir de min

0

color

Blanc

Longitud, amplada

52 * 24,5 cm

Pneumàtic

6.5 polzades pneumàtic de sòlidsAccessoris estàndards:


Carregador, manual d'usuari

Detall de l'embalatge: Caixa estàndard internacional: 600 * 300 * 430 mm
Lliurament: 3-10 dies després que es rebi el pagament depèn de la quantitat de la comanda.

Fotografies de Mostra:
El nostre equip
Nostra història:
Som fàbrica a Shenzhen des del 2010, l'OEM/ODM són benvinguts per nosaltres amb 6 anys Randamp; D i experiència de fabricació.

Nostre director general (Tigre) va inventar el primer vehicle a estones en 30 Otc.2010,his wife(Linko) estima molt per sortir de la seva feina de salari alt i creat ESWING, ara Linko és responsable de màrqueting i financera, el tigre és el responsable de Randamp; D i postvenda.

ESWING és la nostra marca, E significa fàcil i elèctric, mitjans S'està tornant viatge, ALA és una sensació de volar quan conduint la nostra moto. Som fàbrica i assistir a CES, IFA, Dubai, Hong Kong Mostra cada any, fins ara tenim molts compradors del món als voltants, com ara França, Espanya, Itàlia, Alemanya, Emirats Àrabs UNITS, EUA, Regne Unit, Austràlia, Japó, Corea i així successivament.3Tproveïdor h d'or l'any de grup de alibaba
6 anys d'experiència en la fabricació de auto motos, bona reputació en la indústria de l'equilibri
Shenzhen Xinli Technology Co, Ltd és un dels principals fabricants i exportadors en l'àmbit d'un mateix equilibri motos amb gran 2000m 3 instal·lacions de fabricació en la Xina continental. Estem especialitzats ciutat motos de carretera, motos Off-Road, mini motos elegants i etc.

Sobre postvenda:
1) com funciona la seva garantia?
* Subministrem política de garantia de reparació lliure de 12 mesos (des de data de l'ordre) unitats complets i les peces de recanvi (excepte la bateria de plom àcid).
Política de retorn 2):
a. si qualsevol damage(s) fet pels usuaris, que hauria de pagar el corresponent part(s) cost i el cost de la càrrega sencera.
b. si qualsevol producte mateix problema (s), els nostres enginyers es comprovar i analitzar acuradament i donar la solució a la
usuaris i li oferirem la solució més econòmica per al subministrament de part(s) lliure i càrrega lliure de costos.
c. vols subministrem tota la instal·lació i lliçons d'ONU-instal. lació de vídeos, fotos i tots els serveis pertinents.

Sobre l'enviament andamp; Temps de producció
Per a un petit ordre, 2 dies està bé; per una ordre major, 7 ~ 15 dies depenent de la quantitat.

Sobre Parts:
Preguntes:

Té vostè recanvis disponibles (per exemple, bateries, pneumàtics, rodes)?
Quant costen?
Sí, tenim aquestes peces de recanvi per a la venda. També podeu consultar les tarifes de recanvis per a més informació.XINLI ha estat produint qualitat 2 roda f1 mini autobalanceig equilibri moto f1 amb l'últim disseny d'anys, que és ben conegut entre els fabricants de vehicles elèctrics autobalanceig famosos i proveïdors. Benvinguts a comprar nostre 2 f1 mini autobalanceig equilibri moto roda f1 nous productes o a l'engròs productes a preu barat amb la nostra fàbrica professional.

Hot Tags: 2 roda F1 mini auto-equilibratge balanç moto F1 fabricants, proveïdors, fàbrica, a l'engròs, comprar, barat, qualitat, preu, últim disseny, nou producte, mini moto elèctrica amb mànec, mini gyrope moto, 2 mini moto autobalanceig roda amb mànec, mini elèctric carro amb mànec, miniSegway
Productes relacionats
Email Us
Investigació
Shenzhen Xinli Intelligent Robot Co, Ltd
Copyright © Shenzhen Xinli Intelligent Robot Co, Ltd Tots els drets reservats.